Autodesk Subscription - püsikliendi eelis

Autodesk Subscription

Autodesk Subscription - püsikliendi eelis

 

Autodesk Subscription on Autodeski poolt pakutav tarkvara uuendus ja tugiteenusteleping, mida oleks põhjust eesti keeles nimetada püsikliendilepinguks. Kahjuks on levinud arvamus, et tegemist on Autodeski poolse väljapressimisega. Õnneks ei ole see nii, sest tegemist ei ole kaugeltki mitte kohustusliku lepinguga, kuid väga hea võimalusega planeerida ja optimeerida oma kulutusi tarkvarale, tehnilisele toele ning saavutada suuremat konkurentsivõimet. Kahtlemata propageerib ja soodustab Autodesk oma klientidel püsikliendilepingu sõlmimist, korraldades pidevalt sooduskampaaniaid. Kasu püsilepingust on igal juhul mõlemapoolne. Kui teie ettevõttel on pikemaajaline tegevusvisioon, siis soovitame teil kindlasti liituda püsikliendilepinguga. Selleks on palju põhjuseid.

{tab=Eelised}

Peamised püsikliendilepingueelised:

 • Tarkvara uuendamine ja eksklusiivse lisatarkvara allalaadimine
 • Personaalne tugiteenus Autodeski ekspertidelt
 • Eksklusiivsed litsentilepingu tingimused
 • Ulatuslikud ressursid konkurentsivõime parendamiseks

{tab=Teenusekeskus}

Püsikliendilepinguga kaasneb juurdepääs Teenusekeskusele (Subscription Center), mis sisaldab kogu informatsiooni teie lepingu kohta, sellega kaasnevaid lisavõimalusi, koolitusmaterjale ja palju muud. Sõltumata sellest, kas oled ettevõtte juht, kes soovib muuta kontaktandmeid või spetsialist, kes soovib alla laadida viimast tarkvara versiooni, kõik see on teostatav ühes keskkonnas. Igale töötajale saab võimaldada juurdepääsu Teenusekeskusele, määratledes ka tema õigused ja rolli.

{tab=Tarkvara uuendamine}

Püsikliendileping kaitseb teie investeeringut tehnoloogiasse, olete konkurentsivõimelised omades alati tehnoloogia viimast sõna ja väldite finantsilisi üllatusi: versiooniuuendused on automaatsed ja muretud. Kulutusi tehnoloogiale saate planeerida, lepingut võib sõlmida aastaks või ka mitmeks.
Subscription lepingu kliendid saavad Teenuskeskusest alla laadida tarkvara.

{tab=IT tugi}

Püsikliendilepinguga kaasneb õigus ja võimalus küsida abi otse Autodeski tehnoloogia ekspertidelt:

 • * Autodeski tootetugi on saadaval ainult püsiklientidele, et aidata lahendada probleeme tarkvara paigaldamisel, seadistamisel ja kasutamisel.
 • * Veebi ja e-maili kaudu toimiv abi tuleb otse Sinu töölauale
 • * Kõik küsimused arhiveeritakse Teenusekeskuses ja on igal ajal kätte saadavad.

{tab=Eksklusiivsed õigused}

Püsikliendileping annab paindlikud, muretud litsentsitingimused:

 • * Ainult püsikliendilepinguga saad kasutada koos viimase versiooniga ka eelmisi tarkvara versioone, seega saad võtta kasutusele viimse tehnoloogia ja samal ajal säilitada maksimaalse ühilduvuse oma partneritega käimasolevates projektides. Võib kasutada käesolevale versioonile lisaks ka kolme vanemat versiooni. 
 • * Püsikliendileping annab õiguse taotleda kodukasutuslitsentsi (Home Use), mis võimaldab töötajal paigaldada Autodeski tarkvara oma koduarvutisse ja sedasi toetada paindlikku tööaega ja kodutööd. Taotlemine Subscription Centerist.
 • * Autodesk Cloud teenused – dokumentide pilv, renderduspilv, energiakasutuse veebiteenused jms. Teenuste saadavus oleneb soetatud tarkvarast.
 • * Võimalus teha tööd tarkvaraga kuni 90 päeva väljaspool Euroopa Liitu.

{/tabs}