CPM-logo-12

CPM conference 2012 – ehitusjuhtide suursündmus

CPM-logo-12Nagu ka igas teises valdkonnas, on ka ehitusvaldkonnas paraku teenäitajaks meile Põhja-Ameerika ja USA. Kuigi häid ja halbu näiteid saab tuua kõikjalt, on uute tehnoloogiate ja meetodite kasutuselevõtt just suure lombi taga kõige kiirem. Lean Construction Institute asub Californias, juhtivad ülikoolid Stanford ja Berkeley samuti.

Jaanuaris toimub Orlandos, Floridas CPM Conference 2012. See on kokku 5-päevane konverents, millel keskendutakse kriitilise tee meetodile ehitusjuhtimises, virtuaalse ehitamise metoodikatele, tehnoloogiatele, jne. Kohal on erinevad tarkvaralahenduste pakkujad nagu Oracle/Primavera, Acumen, ASTA, Phoenix, Vico, Microsoft ja muidugi Synchro.

Konverents toimub 21..25.01.2012, Walt Disney World Swan Hotellis.

Viimasel päeval toimub Synchro kasutajate esimene konverents, mille detailsema kava leiate siit -> http://www.synchroltd.com/userconf.asp. Samas on võimalus osaleda ka ainult Synchro konverentsil.

Synchro konverentsil on lubanud esinema tulla Rob Owen, firma Mace Ltd direktor Londonist, et esitleda kogemusi Tuumajõujaama ehituselt; Euroopa kõrgeima hoone ehituselt London Bridge Stationi juures – Shard of Glass ning Birmingham New Street projektist.