Image

Kuidas projekteerida järelpingestatud vahelage? Kordusseminar

Image

Commuun OÜ ja Adapt korraldavad koostöös teistkordselt Eesti projekteerijatele suunatud Interneti seminari (webinar), et tutvustada California firma Adapt Software and Consulting tarkvara lahendusi pingbetoonist vahelagede ja talade projekteerimiseks. Esimesel korral oli osalejaid kuus ja kõik soovijad ei saanud tulla.

Esitlus kestab 1,5 tundi, mille jooksul Florian Aalami, Ph.D tutvustatab programme, millega projekteerida raudbetoonist ja järelpingestatud raudbetoonist vahelagesid ja talasid. Esitluse käigus näevad osavõtjad 3D plaadi mudeli armeerimist kasutades nii tava armatuuri kui ka järelpingutussüsteeme. Lisaks tutvustatakse ka uuemaid armatuuri paigutuslahendusi.

Esitlus toimub teisipäeval 11.10.2005 kell 16:00 meie kontoris aadressil Akadeemia tee 21D. Esitlus toimub Interneti vahendusel. Esitlus on tasuta. Kohapeal jagame ka üldisemat informatsiooni Adapti toodete kohta.

Siin saate esitlusele registreeruda (NB! vajalik sisse logida).

Küsimuste korral palume võtta ühendust!

NB! Kui Teile esitluse aeg ei sobi, aga olete esitlusest huvitatud, siis palun andke meile teada ja me korraldame täiendava seminari.